+48 725 655 786 biuro@mitraenergy.pl

Zacznij korzystać
z zielonej energii

Systemy fotowoltaiczne

To, jak będzie działała Twoja instalacja fotowoltaiczna, zależy od części składowych całego procesu:
nie tylko komponentów, ale ludzi i standardów firmy, na którą się decydujesz.

Podstawową działalność firmy stanowi dostarczanie kompleksowych rozwiązań wykorzystujących Odnawialne Źródła Energii (OZE),
w szczególności opartych na energii słonecznej (fotowoltaika).

01.

Stawiamy na niezawodnośc:

Producenci których ogniwa fotowoltaiczne wykorzystujemy są na liście TIER 1. Trafić do tego rankingu jest niezwykle trudno, wygórowane kryteria sprawiają że jedynie 2% marek modułów się do niego kwalifikują. Dlatego proponujemy klientom moduły JA SOLAR oraz Hanwha QCELLS, które znajdują się w pierwszej 10.

Stosujemy również pewne i niezawodne inwertery np. Sofar Solar, SolarEdge, Fronius, Huawei, które są jednym z bardzo ważnych elementów systemu fotowoltaicznego.

02.

Posiadamy doświadczenie:

Jeteśmy ludźmi którzy pierwsze kroki w branży mają już dawno za sobą. W ciągu 3 lat zrealizowaliśmy 4MW instalacji dla gospodarstw domowych, rolnych i firm. Zdobyta wiedza i doświadczenie, pozwolą nam dopasować instalacje do Twoich potrzeb oraz sprawią że będzie funkcjonowała przez bardzo długie lata.

03.

Bezpieczne uruchomienie systemu fotowoltaicznego

Każdy nasz instalator posiada wiedze, doświadczenie oraz stosowne uprawnienia. Przekłada się to na uniknięcie najbardziej kosztownych i pospolitych błędów oraz późniejszych problemów z instalacjami. To dzięki ich umiejętnościom, wykonane przez nas instalacje pracują bez zarzutu i osiągają maksymalne uzyski.

Dane kontaktowe

Masz pytania?
Jesteś zainteresowany współpraca?
Chcesz u nas pracować?
Skontaktuj sie z nami!

Telefon

+48 725 655 786

Napisz do nas

biuro@mitraenergy.pl
m.malinowski@mitraenergy.pl

Wyślij wiadomość

11 + 8 =