+48 725 655 786 biuro@mitraenergy.pl

Ekologiczne rozwiązania
dla domu i firmy

O nas

O nas

W czasach, gdzie każdy właściciel domu czy innej nieruchomości zasypywany jest ofertami na instalację fotowoltaiczną, warto zadać sobie pytanie kogo do takiej usługi wybrać i jakimi parametrami przy wyborze się kierować?

1. Doświadczenie: jesteśmy na rynku od 2019 roku, wykonaliśmy setki instalacji, wszyscy pracownicy posiadają kwalifikacje oraz wiedze know-how.

2. Referencje:

  • możemy wskazać adresy wykonanych instalacji w okolicy,
  • okazać dokumentację zdjęciową,
  • za zgodą podać numer telefonu do właścicieli takich instalacji, żeby osobiście dowiedzieć się jak taka instalacja sprawuje się u kogoś w okolicy

3. Doradztwo

Aby wykonać rzetelną i dopasowaną ofertę konieczna jest wizja lokalna. Biorąc pod uwagę wiele czynników takich jak: rodzaj i jakość dachu, różna wielkość i moc paneli, wybór między falownikami, koniecznością optymalizacji, możliwości montażowe i przyłączeniowe, ważna jest rozmowa z fachowcem, a nie typowym handlowcem.

4. Pomoc w formalnościach

Pomagamy w dopełnieniu formalności i doradzamy z jakiej dotacji można skorzystać. Uzgodnienia z rzeczoznawcą do spraw zabezpieczeń przeciw pożarowych oraz zgłoszenie do zakładu energetycznego robimy bez udziału klienta.

Często możemy zaproponować lepsze warunki rat/leasingu, niż może otrzymać klient w banku.

5. Proponowana umowa jest jasna, wszystkie zapisy są zrozumiałe i przejrzyste

Jeśli planujesz instalacje fotowoltaiczną w naszym regionie, warto się do nas odezwać. Jesteśmy lokalną firmą, która „zna się na robocie”. Instalacja fotowoltaiczna to inwestycja na długie lata, nie warto ryzykować z kimś kto daje gwarancję na papierze, a potem trudno się z nim skontaktować.

Misja

Naszą misją jest dostarczanie przyjaznych dla środowiska i całkowicie bezpiecznych rozwiązań energetycznych przyczyniających się do niezależności oraz zmniejszenia kosztów energii.

Dane kontaktowe

Masz pytania?
Jesteś zainteresowany współpraca?
Chcesz u nas pracować?
Skontaktuj sie z nami!

Telefon

+48 725 655 786

Napisz do nas

biuro@mitraenergy.pl
m.malinowski@mitraenergy.pl

Wyślij wiadomość

11 + 15 =