+48 725 655 786 biuro@mitraenergy.pl

Ekologiczne rozwiązania
dla domu i firmy

Dofinansowanie

Wielu naszych klientów skorzystało z rządowych dofinansowań, które wspierają rozwój OZE w Polsce. W tym roku kwoty dofinansowań są jeszcze wyższe, progi dochodowe bardziej przystępne, a warunki dołączenia do tych programów jeszcze łatwiejsze do spełnienia.

Czyste powietrze

Jego głównym celem jest wymiana przestarzałych kotłów na paliwo stałe wykorzystywane do ogrzewania na źródła ciepła takie jak pompy ciepła, kotły gazowe, kotły na paliwo stałe, wentylacje mechaniczna z odzyskiem ciepła, mikroinstalacje fotowoltaiczne, instalacje centralnego ogrzewania oraz inne instalacje cieplne, lub ogrzewanie energią elektryczną oraz wiele innych urządzeń i instalacji.

Najistotniejsze zmiany programu obejmują:

  • podwyższenie wysokości dotacji na zakup i montaż urządzeń oraz kompleksową termomodernizację,
  • 100% dotacji dla najbardziej potrzebujących, w tym na zakup i montaż urządzeń grzewczych,
  • możliwość uzyskania dofinansowania na zakup oraz montaż pomp ciepła w nowych domach, *w skali dofinansowania do jaką można się ubiegać,
  • *Mogą to być budynki wolnostojące, w zabudowie bliźniaczej, szeregowej lub grupowej.

Mój prąd

Program wspierający inwestycje w instalacje fotowoltaiczne. Dotacja do instalacji fotowoltaicznych zostaje zwiększona:

  • do 6000 zł dla mikroinstalacji fotowoltaicznych*,
  • do 7000 zł w przypadku instalacji z dodatkowymi urządzeniami*,
  • do 16000 zł dla magazynów energii, ciepła i systemu HEMS/EMS*,
  • do 50% kosztów kwalifikowanych.

Moje ciepło

Głównym celem tego programu jest jak największe wsparcie rozwoju ogrzewnictwa indywidualnego oraz energetyki prosumenckiej z zastosowaniem ekologicznych źródeł ciepła za pomocą pomp ciepła w domach jednorodzinnych. Beneficjentami tego programu mogą zostać osoby fizyczne, właściciele lub współwłaściciele nowych, jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Dofinansowanie w ramach programu Moje Ciepło jest uzależnione od normy energooszczędności budynku, w którym pompa ciepła została zainstalowana.

Jako firma posiadamy wyspecjalizowany zespół, który specjalizuje się w pozyskiwaniu środków z dotacji dla naszych klientów. Powierzenie nam tej roli pozwala na uzyskanie środków na wszystkie nasze instalacje, przy minimalnym zaangażowaniu klienta. Współpracujemy z największymi bankami, aby nasi klienci mieli jak najlepsze warunki finansowania, przy zakupie i montażu ekologicznych urządzeń.

Dane kontaktowe

Masz pytania?
Jesteś zainteresowany współpraca?
Chcesz u nas pracować?
Skontaktuj sie z nami!

Telefon

+48 725 655 786

Napisz do nas

biuro@mitraenergy.pl
m.malinowski@mitraenergy.pl

Wyślij wiadomość

15 + 3 =