+48 725 655 786 biuro@mitraenergy.pl

Ekologiczne rozwiązania
dla domu i firmy

Pompy ciepła

Pompa ciepła pozyskuje czystą, ekologiczną energię przy minimalnych kosztach energii elektrycznej służącej do zasilenia sprężarki. Ogrzewanie z wykorzystaniem pompy ciepła to jeden z najbardziej ekonomicznych systemów dostępnych na rynku.

Istotną zaletą pomp ciepła powietrze-woda jest fakt, iż nawet 75-80% ciepła dostarczanego do systemu grzewczego jest ciepłem darmowym, pozyskanym z powietrza atmosferycznego. Pozostałe 20-25% to energia elektryczna potrzebna głównie do pracy sprężarki oraz pomp obiegowych systemu grzewczego.

Pompy ciepła, korzystając z energii zgromadzonej w powietrzu, mogą zapewnić ogrzewanie Twojego domu oraz dostarczyć ciepłą wodę użytkową. Ich działanie jest możliwe dzięki czynnikom chłodniczym, który cyrkulując w zamkniętym obiegu przenosi ciepło z otoczenia do wnętrza budynku.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Nie ma potrzeby ładowania opału, czyszczenia pieca i jego rozpalania. Odpowiednio dobrana pompa ciepła i kaloryfery obiektywnie grzeją lepiej i bezobsługowo.

TWOJE BEZPIECZEŃSTWO

Pompy ciepła są najbezpieczniejszym sposobem ogrzewania obiektu. Podczas ich używania nie ma ryzyka wybuchu (jak w przypadku instalacji gazowej) ani emisji czadu (jak przy użytkowaniu instalacji olejowej czy węglowej).

DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO

Niska, a czasem wręcz zerowa emisja CO2. Powietrze, z którego pompa ciepła pozyskuje ciepło, jest odnawialnym źródłem energii, dzięki czemu korzystanie z niej jest bardzo przyjazne dla środowiska.

Dane kontaktowe

Masz pytania?
Jesteś zainteresowany współpraca?
Chcesz u nas pracować?
Skontaktuj sie z nami!

Telefon

+48 725 655 786

Napisz do nas

biuro@mitraenergy.pl
m.malinowski@mitraenergy.pl

Wyślij wiadomość

13 + 5 =