+48 725 655 786 biuro@mitraenergy.pl

Ekologiczne rozwiązania
dla domu i firmy

Fotowoltaika

Jak dokładnie działa fotowoltaika?

Panele fotowoltaiczne przetwarzają promieniowanie słoneczne na prąd stały, a następnie inwerter zmienia go na prąd zmienny, czyli ten, który zasila wszystkie urządzenia w Twoim domu. Całość instalacji łączy ze sobą kable i złącza. Panele fotowoltaiczne montuje się na dachu lub na gruncie, kiedy nie ma przesłaniania przez inne obiekty. Instalacja fotowoltaiczna wykorzystuje dotychczasową instalację elektryczną, do niej włącza się mikroinstalację fotowoltaiczną.

CZY WIESZ, ŻE…?

Panele fotowoltaiczne często mylone są z kolektorami słonecznymi, nowymi technologiami są panele fotowoltaiczne, które generują energię elektryczną, a kolektory ciepło – służą do ogrzewania wody.

KROK W STRONĘ NIEZALEŻNOŚCI ENERGETYCZNEJ

Promienie słoneczne to energia odnawialne źródło bez emisji. Dzięki fotowoltaice nie będziesz uzależniony od swojego dostawcy energii. Zyskasz niezależność i oszczędność, nie będziesz obawiać wzrostu opłat wynikających z ceny prądu.

WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO

Panele fotowoltaiczne po zainstalowaniu są bezobsługowe. Warto zwrócić uwagę na wysoką jakość systemu montażu, na co pozwala nowoczesna technologia i system zabezpieczeń przed przepięciami oraz monitoringiem całej instalacji elektrycznej.

TWOJE OSZCZĘDNOŚCI

Rachunki za prąd stanowią jeden z największych obciążeń domowego budżetu. Fotowoltaika to możliwość realnych oszczędności – od 70% do 90% na rachunkach za energię elektryczną. To kilkudziesięciotysięczna ulga dla Twojego budżetu domowego.

01.

Stawiamy na niezawodnośc:

Producenci których ogniwa fotowoltaiczne wykorzystujemy są na liście TIER 1. Trafić do tego rankingu jest niezwykle trudno, wygórowane kryteria sprawiają że jedynie 2% marek modułów się do niego kwalifikują. Dlatego proponujemy klientom moduły JA SOLAR oraz Hanwha QCELLS, które znajdują się w pierwszej 10.

Stosujemy również pewne i niezawodne inwertery np. Sofar Solar, SolarEdge, Fronius, Huawei, które są jednym z bardzo ważnych elementów systemu fotowoltaicznego.

02.

Posiadamy doświadczenie:

Jeteśmy ludźmi którzy pierwsze kroki w branży mają już dawno za sobą. W ciągu 3 lat zrealizowaliśmy 4MW instalacji dla gospodarstw domowych, rolnych i firm. Zdobyta wiedza i doświadczenie, pozwolą nam dopasować instalacje do Twoich potrzeb oraz sprawią że będzie funkcjonowała przez bardzo długie lata.

03.

Bezpieczne uruchomienie systemu fotowoltaicznego

Każdy nasz instalator posiada wiedze, doświadczenie oraz stosowne uprawnienia. Przekłada się to na uniknięcie najbardziej kosztownych i pospolitych błędów oraz późniejszych problemów z instalacjami. To dzięki ich umiejętnościom, wykonane przez nas instalacje pracują bez zarzutu i osiągają maksymalne uzyski.

Dane kontaktowe

Masz pytania?
Jesteś zainteresowany współpraca?
Chcesz u nas pracować?
Skontaktuj sie z nami!

Telefon

+48 725 655 786

Napisz do nas

biuro@mitraenergy.pl
m.malinowski@mitraenergy.pl

Wyślij wiadomość

7 + 2 =