+48 725 655 786 biuro@mitraenergy.pl

Ekologiczne rozwiązania
dla domu i firmy

Rekuperacja

Rekuperacja to ultranowoczesny, najbardziej zaawansowany sposób wentylacji budynków. Jest to wydajny i oszczędny sposób na świeże powietrze w domu o każdej porze roku bez otwierania okien. Pobiera ona powietrze i dokonuje wymiany pomiędzy powietrzem z wewnątrz oraz z zewnątrz budynku, odzyskuje ciepło (maksymalnie aż do 95%) i dostarcza je do pomieszczeń, usuwając jednocześnie zużyte powietrze na zewnątrz budynku. System rekuperacji oparty jest na centrali wentylacyjnej, czyli na rekuperatorze, którego centrum stanowi wymiennik ciepła. Powietrze w Twojej sypialni lub w pokoju dziecka przez całą noc może być świeże, zbliżone do temperatury i jakości powietrza zewnętrznego. Można to uzyskać bez przeciągu, bez uchylania okien, otwierania okien, całkowicie bez pyłu, roztoczy i hałasu z zewnątrz. Rekuperacja to inwestycja w zdrowie Twoje i Twoich najbliższych.

CZYSTOŚĆ POWIETRZA

W kontekście jakości powietrza wewnętrznego powietrze nawiewane do pomieszczeń jest natychmiast oczyszczane z kurzu, pyłków roślin, smogu i alergenów. Jakość powietrza wewnątrz budynku od razu ulega znacznej poprawie.

DBAŁOŚĆ O KOMFORT

Dzięki niskiemu poziomowi dwutlenku węgla sen jest dużo zdrowszy i spokojniejszy. Temperatura powietrza w domu jest bardziej komfortowa. Każda wymiana powietrza odzyskuje do 95% ciepła i dostarcza je ponownie do pomieszczenia usuwając zużyte powietrze na zewnątrz budynku.

OPTYMALIZACJA MIKROKLIMATU

Wilgoć i ryzyko wystąpienia pleśni zostaje całkowicie wyeliminowane. Optymalna cyrkulacja powietrza w budynku pozwala za to, żeby utrzymywało się na optymalnym poziomie.

Dane kontaktowe

Masz pytania?
Jesteś zainteresowany współpraca?
Chcesz u nas pracować?
Skontaktuj sie z nami!

Telefon

+48 725 655 786

Napisz do nas

biuro@mitraenergy.pl
m.malinowski@mitraenergy.pl

Wyślij wiadomość

2 + 6 =